Siz de Söz ve Kalem camiamıza katılmak ister misiniz? Eğer yanıtınız evet ise, tek yapmanız gereken telefon, sitemiz veya e-Posta hesabınızla bizimle iletişime geçmek. Telefonla iletişime geçmek için 0507 190 12 33 numarasını; sitemiz aracılığıyla bize ulaşmak için “İletişim” menüsünü kullanabilirsiniz…

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Abone olunur?

Abone olmak için tek yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçmek. Bizimle iki şekilde irtibata geçebilirsiniz:

a. Telefon: 0546 537 3698

b. e-Posta: abone@sozvekalem.com

Hafta içi veya hafta sonu 09:00 – 18:00 saatleri arasında istediğiniz zaman bizi arayabilir veya dilediğiniz saatte e-Posta gönderebilirsiniz. Biz de en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yaparak abonelik işlemlerinizi başlatacağız.

Abonelik Ücreti ne kadardır?

Dergimizi, kâr amacından ziyade, gençliğe yeni bir soluk katma gayesiyle çıkardığımızdan dolayı dergi ücretini minimuma indirmeye çalıştık. Bu çerçevede dergi ücreti aylık 3,5 TL’dir.  1 yıllık abonelik ise 40TL’dir.

Abonelik Ücretini nasıl gönderebilirim?

Posta çeki hesabımıza ücreti yatırabilirsiniz. Havale işlemini yaptıktan sonra telefon veya e-Posta ile bilgilendirme yapmanız yeterlidir.

Aboneliğim ne zaman aktif olur?

Abonelik işlemlerini tamamladığınız andan itibaren aboneliğiniz aktif edilmiş olur. Derginiz bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde size teslim edilir.

Dergim ulaşmadıysa ne yapmam gerekir?

Derginiz ayın ilk haftası içerisinde tarafınıza hala ulaştırılmamışsa lütfen iletişim telefonumuz aracılığıyla bizimle irtibata geçin. İlgili problem araştırılacak ve en kısa sürede sorunun çözülmesi sağlanacaktır.

Adres değişikliği yaparsam ne yapmalıyım?

Adres değişikliği durumunda iletişim telefonumuz aracılığıyla bize ulaşabilir ve gerekli düzeltmeyi yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Aboneliğim bittiğinde otomatik olarak yenilenir mi?

Aboneliğiniz bitmeden önce sizi bu konuda bilgilendiririz; eğer yenilemek isterseniz bilginiz ve onayınız dahilinde aboneliğinizi yenileriz.

Söz & Kalem camiasına katkıda bulunmak amacıyla Abonelik hediye etmek istiyorum. Bunu nasıl gerçekleştirebilirim?

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve abone yapmak istediğiniz kişinin cep ya da ev numarasını vermek. Biz de bu kişiyi arayıp, tarafınızdan bir abonelik hediye edildiğini ileteceğiz ve abonelik işlemlerini başlatacağız.